OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
Dodane przez Rakowska dnia Wrzesień 30 2012 00:00:00


XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA


Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe będzie po Mszy św. wieczornej.
Zapraszamy wiernych do udziału w Modlitwie Różańcowej, oraz prosimy by Rodzice zainteresowali się udziałem swoich dzieci w tym Nabożeństwie....


Rozszerzona zawartość newsa


XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA


Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe będzie po Mszy św. wieczornej.
Zapraszamy wiernych do udziału w Modlitwie Różańcowej, oraz prosimy by Rodzice zainteresowali się udziałem swoich dzieci w tym Nabożeństwie.

Dzieci Szkół Podstawowych przychodzą na swoje Nabożeństwo Różańcowe - w piątek
o godz. 16,15, Gimnazjum o godz. 17,00, Młodzież Szkół Średnich - po Mszy św. wieczornej.

Zostaje wznowiona katecheza dla Dorosłych. Katechezy będą prowadzone w sali katechetycznej przy plebani w pierwszą i trzecią środę miesiąca, po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania świadomości i wiedzy religijnej.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Ponieważ w piątek będzie Różaniec dla dzieci i młodzieży, dlatego Spowiedź św. z racji pierwszego piątku będzie w czwartek : dla Dzieci Szkół Podstawowych od godz. 17,00 - 17,30 , dla Młodzieży i Starszych o godz. 17,30 - 18,00.

W sobotę rano odwiedzimy chorych w domach.

W przyszłą sobotę będzie diecezjalna pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca do Barda, do Sanktuarium MB Strażniczki Wiary. Będzie zorganizowany przejazd autokarem. Zapisy na tę pielgrzymkę w poniedziałek, wtorek i środę - po Mszy św. wieczornej, w sali katechetycznej. Przy zapisie opłacamy koszt przejazdu - 15 zł. Wyjazd autokarem będzie z placu za Urzędem Miasta o godz. 9,50. Pielgrzymka zakończy się ok g. 16,00. Program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 68 Tydzień Miłosierdzia. Przy wyjściu z Kościoła będziemy składać ofiary do puszek na potrzeby Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej i najbardziej potrzebujących.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10,00 - zmiana Tajemnic Różańca św.