I NIEDZIELA ADWENTU 2012
Dodane przez Rakowska dnia Grudzień 01 2012 20:26:48


I NIEDZIELA ADWENTU


Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja .Sakramentu, a po Mszy św.godz.10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca św....


Rozszerzona zawartość newsa


I NIEDZIELA ADWENTU


Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. Adoracja .Sakramentu, a po Mszy św.godz.10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca św.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent - czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. W tygodniu Roraty o godz. 18.00, na które serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie zapraszamy dzieci z lampionami.

Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie opłatków, które można będzie nabyć przy wyjściu z kościoła. Z tej racji składamy dowolną ofiarę. W następnych dniach opłatki będzie można nabyć na plebani. Prosimy by dzieci nie zabierały opłatków.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek miesiąca. Z racji I piątku nie będzie Spowiedzi św., uczestniczymy w Spowiedzi Rekolekcyjnej.

W sobotę rano odwiedzimy chorych w domach, dlatego prosimy do czwartku włącznie o zgłoszenie w kancelarii lub zakrystii osoby starsze i chore, które nie będą mogły uczestniczyć w Rekolekcjach.

W sobotę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NM Panny. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 10.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Prosimy również o pomoc pieniężną. Ofiary na ten cel będzie można złożyć w przyszłą niedzielę do puszek przy wyjściu z kościoła po wszystkich Mszy św.

Sakrament Chrztu św. w grudniu będzie udzielony w Boże Narodzenie o g. 13.00.

Z racji wspomnienia św. Franciszka Ksawerego, kaplica znajdująca się przy moście nad Nysą, która jest pod tym wezwaniem będzie dzisiaj otwarta od godz. 11.00-15.00, będzie mona zapoznać się z historią kaplicy, życiorysem św. Franciszka, oraz poznać historię pomników morowych.