OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 czerwca 2014 r. XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Dodane przez Rakowska dnia Czerwiec 21 2014 22:27:29


XII NIEDZIELA ZWYKŁA


Dziś o g. 11.30 Odpust na Wyszkach ku czci św. Jana Chrzciciela. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe połączone z procesją Eucharystyczną o godz. 16,30...


Rozszerzona zawartość newsa


XII NIEDZIELA ZWYKŁA


Dziś o g. 11.30 Odpust na Wyszkach ku czci św. Jana Chrzciciela. Dziś Nabożeństwo Czerwcowe połączone z procesją Eucharystyczną o godz. 16,30.

Z racji trwającej Oktawy Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej - do piątku włącznie będzie procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem Czerwcowym.

We wtorek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. We wtorek - jako ostatni miesiąca, Msza św. o godz. 18,00 będzie sprawowana w intencji Uczestników wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W piątek będziemy świętować Uroczystość Najświętszego Serca P. Jezusa.

Z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego zapraszamy na modlitwę dziękczynną: Dzieci Szkół podstawowych - w czwartek na godz. 18,00 a Młodzież Gimnazjum i Szkół Średnich w piątek na godz. 18,00.

W sobotę - 28 czerwca odwiedzimy chorych w domach zamiast I soboty lipca.

W sobotę na godz. 18,00 zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji ks. Pawła Reizera i Ks. Pawła Siwka z racji Ich Imienin.

Zgodnie z zaproszeniem Biskupa Świdnickiego zachęcamy do udziału w najbliższą niedzielę w Rekolekcjach w Świdnicy. Udajemy się we własnym zakresie, ponieważ są propozycje wyjazdu o różnych godzinach. W gablocie znajduje się plan parkingów w Świdnicy.

W przyszłą niedzielę Przypada Uroczystość Świętych Ap. Piotra i Pawła.