II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Dodane przez Rakowska dnia Luty 20 2016 00:00:00


Bystrzyca Kłodzka 2016-02-21

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU


Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16,00 a po Mszy św. wieczornej o godz. 18,00 spotkanie dla Rodziców Młodzieży klas III Gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania....Rozszerzona zawartość newsa


Bystrzyca Kłodzka 2016-02-21

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU


Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16,00 a po Mszy św. wieczornej o godz. 18,00 spotkanie dla Rodziców Młodzieży klas III Gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Zachęcamy wiernych do udziału w Nabożeństwach Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.

Porządek Drogi Krzyżowej : godz. 16.15 – Dzieci Szkół Podstawowych, godz. 17,00 – Młodzież Gimnazjum i Szkół Średnich, po Mszy św. wieczornej – dla Dorosłych.

Przypominamy, że dziś modlitwą i ofiarami wspieramy misjonarzy pracujących za granicami naszego kraju. Ofiary na wsparcie misji możemy składać do puszek , z którymi będą stali ministranci przy wyjściu z kościoła.

W najbliższy wtorek jako ostatni miesiąca Msza św. o g. 18.00 będzie sprawowana w intencji Uczestników wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w sobotę, przed V Niedzielą Wielkiego Postu - 12 marca . Plan Rekolekcji podamy w późniejszym terminie.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie o godz. 18,00 Rodziców Młodzieży klas I i II Gimnazjum.

Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 9.30 modlimy się w naszej świątyni Różańcem św. za Kościół i naszą Ojczyznę . Serdecznie zachęcamy do udziału w tej modlitwie.

Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej organizuje wyjazd do Poznania na Centralne Uroczystości 1050 rocznicy Chrztu Polski. Dla zainteresowanych bliższe informacje w gablocie przy kościele.

W ramach Światowych Dni Młodzieży od 20 do 25 lipca br. będzie przebywać w naszym Dekanacie Młodzież z Czech. Grupa ta będzie liczyć ok. 80 0sób. Część Tej Młodzieży będziemy musieli zakwaterować w naszej parafii. Chcemy zorganizować grupę młodzieży z naszej parafii, która w Krakowie będzie uczestniczyła w spotkaniu z Papieżem.

28 marca – w Poniedziałek Wielkanocy nawiedzą nasz Kościół parafialny Znaki SDM : Krzyż i Ikona Matki Bożej. Bliższe informacje dotyczące zakwaterowania, wyjazdu, oraz przebiegu Nawiedzenia podamy w późniejszym terminie, gdy będą znane szczegóły dotyczące organizacji poszczególnych wydarzeń.

Proboszcz