Bystrzyca Kłodzka 2016-10-09 XXVIII NIEDZIELA ZWYKLA
Dodane przez Rakowska dnia Październik 08 2016 00:00:00


Bystrzyca Kłodzka 2016-10-09

XXVIII NIEDZIELA ZWYKLA


Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek przy kościele jest przeznaczona na stypendia dla młodzieży, która tej pomocy potrzebuje. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16,15....


Rozszerzona zawartość newsa


Bystrzyca Kłodzka 2016-10-09

XXVIII NIEDZIELA ZWYKLA


Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek przy kościele jest przeznaczona na stypendia dla młodzieży, która tej pomocy potrzebuje. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16,15.

Przypominamy, że dziś o godz. 17.50 będzie spotkanie dla Rodziców Młodzieży Gimnazjum klas I i II. Prosimy Rodziców o udział w tych spotkaniach.

W tygodniu zapraszamy wiernych do udziału w Nabożeństwie Różańcowym po Mszy św. wieczornej. Porządek Nabożeństw Różańcowych dla Młodzieży i dzieci jak w minionym tygodniu.

W czwartek 13.X. po Mszy św. wieczornej będzie ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość św. Jadwigi Głównej Patronki Śląska.

W przyszłą niedzielę na godz. 17.50 zapraszamy na spotkanie w kościele Rodziców Młodzieży klas III Gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna. Chcemy modlitwą i ofiarami wesprzeć to wielkie i odpowiedzialne dzieło Kościoła. Ofiary na Misje będziemy składać na tacę
na Mszy św. o godz. 12,00.

Zgodnie z apelem Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy
w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby Seminarium.

Proboszcz