Bystrzyca Kłodzka 2020-03-29 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
Dodane przez Rakowska dnia Marzec 28 2020 23:17:38Bystrzyca Kłodzka 2020-03-29

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTUZachęcamy do uczestnictwa w Mszy św. transmitowanych przez telewizję. Przypominamy zarządzenie, że w kościele nie może być więcej niż 5 osób. Prosimy o zrozumienie i korzystanie z dyspensy udzielonej przez Biskupa Świdnickiego, która obejmuje wszystkich i jest przedłużona aż do odwołania. ....


Rozszerzona zawartość newsaBystrzyca Kłodzka 2020-03-29

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTUZachęcamy do uczestnictwa w Mszy św. transmitowanych przez telewizję. Przypominamy zarządzenie, że w kościele nie może być więcej niż 5 osób. Prosimy o zrozumienie i korzystanie z dyspensy udzielonej przez Biskupa Świdnickiego, która obejmuje wszystkich i jest przedłużona aż do odwołania.

Przypominamy, że w niedzielę o godz. 11.00 jest dodatkowa Msza św. recytowana.

Osoby, które chcą uczestniczyć w Mszy św. zamówionej przez siebie – proszone są , by 10 minut przed tą Mszą św. zgłosiły się w zakrystii. W jednej intencji uczestniczyć mogą dwie osoby.

Od jutra, tj od 30 marca będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17.00 – 18,00.

Zgodnie z przepisami w kościele może być tylko 5 osób, po Spowiedzi św. mogą te osoby przyjąć Komunię św. i opuszczają kościół, by następne osoby mogły wejść do kościoła. Prosimy przed kościołem czekając na Spowiedź św. nie gromadzić się w jednej grupie. Grupa może liczyć dwie osoby.

W I sobotę miesiąca zostaje zawieszone odwiedzanie Chorych w domach.

Przyszła niedziela to niedziela Palmowa. Przed Mszą św. o godz. 12.00 poświęcenie palm.

Rozprowadzane są „Paschaliki”. Dochód z tej sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc dzieciom najbardziej potrzebującym. Cena jednego Paschalisa - 5 zł. Zachęcamy do wsparcia tej akcji Caritas. Paschaliki są wystawione na ławce . Należną kwotę wrzucamy do koszyczka, który znajduje się obok pojemnika z paschalikami. Pomyślmy o sąsiadach, znajomych, by im umożliwić włączenie się w tę akcję Caritas.


Proboszcz